کیوان زینلی

تخصص در زمینه های طراحی وب سایت وردپرس  برند سازی و مارکتینگسئو و بهینه سازی  

بازخورد

در این صفحه شما می توایند بازخورد هایی را که افراد راجب من داده اند را تماشا نمایید همچنان اینکه شما می توانید از لیست زیر هر گونه نظر ، انتقاد و یا هر گونه پیشنهادی که دارید را برای من ارسال کنید. من بی صبرانه پذیرای بازخورد های شما هستم.

بازخورد های دیگران راجب من

سخت کار کنید و موفقیت را تضمین کنید
برخی از بازخورد ها و نظرات افرادی که تا به حال با آنها کار کرده ام راجب من…
مهندس امیر درجه
مهندس امیر درجه

شرکت پالاپال

آقای زینلی یکی جوانترین افرادی هست که تا امروز با آنها کار کرده ام، نسبت به سن کمی دارند تجربه و دانش فنی بسیار خوبی دارند و این امر باعث می شود که بتوان در پروژه های بزرگ هم به ایشان اطمینان کرد. پیگیری، پشتکار و پاسخگویی در کنار دانش فنی باعث می شود که ایشان برای کارهای طراحی وب سایت به یکی از انتخاب های بسیار مناسب ما تبدیل شوند.

دکتر وحید صفاری
دکتر وحید صفاری

شرکت تیرازیس

با سلام.من در طول ۱۷ سالی که هم در جایگاه استاد و هم بخش خصوصی فعالیت دارم با نفرات خیلی زیادی کار کردم. آقای زینلی جزو اون معدود نفراتی است که از ترم اول دانشگاه حس پشتکار و تلاش و انگیزه بالا برای موفقیت در وجودشان دیده می شد و بعد از گذشت چند ترم و استفاده از ایشان در یک پروژه ملی علاوه بر خصوصیات فوق،حس مسولیت پذیری و متعهد بودن نیز کاملا نمایان شد.وجود همچین افرادی در یک شرکت یا تیم نرم افزاری میتواند موفقیت آن تیم را دو چندان نماید و مدیر هر تیم یا شرکتی میتواند به همچین نفراتی بدون دغدغه خاطر اتکا نماید.

مهندس علیرضا معدلی
مهندس علیرضا معدلی

مدیر مرکز رشد خوشه فناوری های صنایع مخابراتی ایران

در مرکز رشد خوشه فناوری های صنایع مخابراتی نفرات مختلفی با ایده های گوناگونی وارد می شوند در طول چند سالی که از عمر این مرکز می گذر در بین جوانان جویای نام و خوشفکر آقای زینلی به عنوان نمونه مثال زدنی است که من در اکثر مشاوره هایی که به دیگران و به خصوص به جوانان می دهم ایشان را مثال می زنم. در آینده نزدیک نام ایشان را در کنار مدیران بزرگ و موفق ایران خواهید دید.