Keyvan Zeynali
کیوان زینلی

تخصص در زمینه های طراحی وب سایت با وردپرس طراحی وب سایت با کد نویسیبرند سازی و دیجیتال مارکتینگسئو و بهینه سازی وب سایت آموزش طراحی وب سایت و سئو آن

رزومه من

سخت کوش و پرتلاش در رسیدن به موفقیت
از سال ۱۳۸۸-۱۳۸۹ بود که پا به عرصه اینترنت و وب سایت ها گذاشتم. توی این راه پر پیچ و خم کاری های متفاوتی انجام دادم ۱ مدتی سرور های مجازی کار میکردم و میفروختم پس از اون کافی نت داشتم پس از اون دیدم که باید خودم و بروز کنم همیشه دنبال کد نویسیه حرفه ای بودم پس با علاقه ای که به اینترنت داشتم به طراحی و توسعه وب سایت ها روی آوردم که پس از آشنایی به وردپرس به صورت تخصصی فعالیت خودمو در این زمینه شروع کردم و هم اکنونم در حال فراگیری علم های بروز در این فیلد ها هستم.

ویژگی های شخصی

 
خلاق

برای ساخت سایت های بروز با استاندارد های دنیا باید خلاق بود و هر روزه المان های جدید و در طراحی و توسعه وب سایت به کار برد و من هم همیشه این گزینه رو جزو فعالیت هام قرار میدم.

با انگیزه

انگیزه من جهت یادگیری اطلاعات و علم جدید هیچ وقت تمومی نداره مثل شکم ۱ نهنگ میمونه که هر چی میخوره سیر نمیشه انگیزم توی انجام کار ها هم اط=ز قاطعیتم میشه تشخیص داد.

وقت شناس

یکی از مهم ترین خصلت هایی که دارم اینه که معتقد هستم باید پروژه هامو به موقع و سر وقت تحویل بدم واسه همشون برنامه ریزی میکنم که به موقع تحویل بدم اینو کارفرماهایی که تا بحال داشتم نیز تایید میکنند.

حرفه ای

برای اینکه قلبا عاشق حرفه و کاری که انجام میدم هستم سعی میکنم تمامی پروژه هامو به صورت حرفه ای انجام بدم و حتی اخلاقمو هم با اخلاق حرفه ای وفق بدم.

گاهشمار حرفه ای من

سخت کوشی کلید رسیدن به موفقیت است

در این بخش ، بخشی از فعالیت های رسمی من به دور از فریلنسری (آزاد کاری) رو می تونین مشاهده نمایید.

 • May 2010 - Apr 2012

  کافی نت باران

  مسئولیت کامل کافی نت در دست داشتم. انجام تمامی پروژه های اداری ، دانشجویی که مربوط به نرم افزار های آفیس و فتوشاپ می بود و همچنین انجام تمامی فعالیت های عمومی اینترنتی...
 • Sep 2013 - ...

  چاه طوس نرم افزار

  موسس
 • Jun 2015 - ...

  مجتمع تجاری اداری زیتون قشم

  مدیر IT
 • Dec 2015 - ...

  هفت وب

  مدیر تیم توسعه
0